Просочення Litokol Litowax Gres & Natural Stone з матуючим ефектом, 1 л (LTWGNS0121), Мат

Код товара: 6247-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+398

1256
  • 1256 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Витрата 10-15 л/м.кв
Зовнішній вигляд Рідина
Країна Італія
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Просочення з матуючим ефектом Litowax Gres & Natural Stone

Litowax Gres & Natural Stone - полімер на водній основі з матуючим ефектом для захисту поверхонь.

Переваги:
  • Робить поверхню стійкою до бруду, плям і подряпин
  • Надає поверхні м'який матовий ефект
  • Полегшує щоденний догляд, зменшуючи поверхневt тертя
Область застосування:

Застосовується для кераміки, керамограніта, натурального каменю, цегли, теракоти. Засіб рекомендується для нанесення на структурні поверхні будь-яких матеріалів, штучних і натуральних.

Для внутрішніх робіт.


Основные характеристики

Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Витрата 10-15 л/м.кв
Зовнішній вигляд Рідина
Країна Італія
Температура застосування Від +5 до +35 °C
Тип товару Просочення
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.