Просочення Litokol Stone Colour Enhancer з (SR0200005), Без кольору

Код товара: 6250-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+404

2208
  • 2208 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Проти плям, надає вид «мокрого» ефекту для підлогової і настінної обробки мармуру та каменю
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Захисне просочення з "мокрим" ефектом для мармуру і граніту Stone Colour Enhancer

Stone Colour Enhancer - захисне просочення для догляду за поверхнями з серії Faber каталогу продукції відомого італійського виробника будівельних матеріалів Litokol. При нанесенні продукт надає "мокрий" ефект поверхні з граніту, мармуру (античного, саббьято і ін.), індійській і китайській ардезії та іншим видам натурального каменю. Захищає від води, масла, жиру і бруду. Також надає поверхні легкий блиск, виділяє натуральні прожилки, посилюючи колір оброблюваного матеріалу. Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Упаковка: флакон 1 літр. Витрата: 10-20 м2 / л.


Основные характеристики

Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Проти плям, надає вид «мокрого» ефекту для підлогової і настінної обробки мармуру та каменю
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Тип товару Просочення
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.