Плитка Exagres на сайті Keramcity.com

Заснована в 1976 році іспанська компанія Exagres зараз має близько 80 000 м2 виробничих площ і входить в ТОП найвідоміших виробників клінкерної плитки.


Основна спеціалізація компанії – сходи та все, що пов'язане з їх оформленням. Сюди входить плитка для сходових прольотів, фронтальні та кутові сходи, підступники, торцеві елементи балконів, плінтуси, плити для підвіконь та інші декоративні елементи. Продукція застосовується як внутрішніх робіт, так зовнішньої обробки.


Вся продукція структурована у 15 колекціях, кожна з яких має свої відмітні ознаки та нюанси. Так, наприклад, серія Taiga допоможе створити реалістичну імітацію дерев'яної поверхні. Пропонується у двох колірних рішеннях – чорне дерево та сосна. Колекція містить елементи як для оформлення підлоги, так і для сходів. Протиковзка плитка Alpes Projectker в білих і бежевих тонах імітує гірську породу і особливо вражаюче виглядає в поєднанні плитки для підлоги і таких же сходів.


Клінкерна плитка та сходи колекції Constructa оптимально підійдуть охочим втілити у своєму будинку традиційний сільський стиль. Про інші колекції – Atlas, Vega, Metalica, Oxido, Alhamar, Natura, Maverick, Italica, Provenza, Silex, Petra та Pirita докладнішу консультацію можна отримати у менеджерів. Технологія виробництва плитки Exagres полягає у застосуванні до подрібненої термопластичної глини вакуумного пресу. Далі плитка випалюється при температурі 1300 0С. Завдяки цьому забезпечується її висока якість та морозостійкість, що дозволяє з успіхом її використовувати у нашому кліматі.