Просочення Litokol Marble Granite protector 1 л (SR0200002), Без кольору

Код товара: 6249-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+402

2220
  • 2220 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Від забруднення для натурального каменю, мармуру, граніту, агломератів
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Захисне просочення для мармуру і граніту Marble Granite protector

Marble Granite protector - захисне просочення з серії Faber каталогу продукції відомого італійського виробника будівельних матеріалів Litokol. Застосовується для захисту поверхонь від масла, жиру, бруду, кави, фломастерів, води, напоїв і ін. Для натурального каменю, мармуру, граніту, агломератів і інших однорідних полірованих поверхонь. Не утворює поверхневу плівку, не змінює натуральний вигляд каменю та його колір. Продукт стійкий до УФ-випромінювання. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Упаковка: флакон 1 літр. Витрата: 15-25 м2 / л.


Основные характеристики

Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Від забруднення для натурального каменю, мармуру, граніту, агломератів
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Тип товару Просочення
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.