Просочення Litokol Color Enhancer Matt Finish захисне, 1 л (SR0200026), Без кольору

Код товара: 6251-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+406

2208
  • 2208 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Для захисту і посилення кольору мармуру і каменя
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Захисне просочення Litokol Color Enhancer Matt Finish

Color Enhancer Matt Finish - засіб для захисту поверхонь з серії Faber каталогу продукції відомого італійського виробника будівельних матеріалів Litokol. Просочення призначене для захисту і посилення кольору мармуру і каменя. Захищає від масла, жиру, бруду, води, напоїв і ін. Не утворює поверхневу плівку. Робить більш яскравим колір і "малюнок" каменю. Продукт стійкий до УФ-випромінювання. Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Упаковка: флакон 1 л. Витрата: 10-20 м2 / л.


Основные характеристики

Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Для захисту і посилення кольору мармуру і каменя
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Тип товару Просочення
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.