Просочення Litokol Gres Stone Wax 1 л (SR0300005), Без кольору

Код товара: 6253-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+410

1296
  • 1296 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Захисний засіб на основі воску від забруднення
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Просочення від забруднень для кераміки та каменю Gres Stone Wax

Gres Stone Wax - засіб на основі воску для захисту поверхонь з серії Faber каталогу продукції відомого італійського виробника будівельних матеріалів Litokol. Призначений для обробки поверхонь з натурального і структурного керамограніта, натурального каменю та полірованого мармуру. Гарантує хорошу стійкість до забруднення навіть при інтенсивному пішохідному навантаженні і значно полегшує прибирання поверхні. Особливо підходить для структурних поверхонь. Застосовується для внутрішніх робіт. Упаковка: флакон 1 літр. Витрата: 20-30 м2 / л.


Основные характеристики

Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Захисний засіб на основі воску від забруднення
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Тип товару Просочення
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.