Просочення Litokol Gres Protector для захисту від забруднень, 1 л (SR0200019), Без кольору

Код товара: 6252-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+408

1749
  • 1749 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Ефективний проти плям масла, жиру, напоїв, фломастерів
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Захисне просочення для полірованого керамограніта Gres Protector

Gres Protector - водо- і масловідштовхуюче захисне просочення з серії Faber каталогу продукції відомого італійського виробника будівельних матеріалів Litokol. Призначена для обробки полірованого керамограніта. Ефективна від плям масла, жиру, напоїв, фломастерів. Полегшує подальше прибирання. Має високу проникаючу здатність. Захищає поверхні без зміни зовнішнього вигляду і початкового кольору плитки. Не утворює поверхневу плівку. Продукт стійкий до УФ-випромінювання. Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Упаковка: флакон 1 літр. Витрата: 30-40 м2 / л.


Основные характеристики

Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Ефективний проти плям масла, жиру, напоїв, фломастерів
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Тип товару Просочення
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.