Реактивний клей Litokol Litoelastic (A+B) епоксидно-поліуретановий на всі поверхні, 10 кг (LLEVO0010), Білий

Код товара: 6133-13

Есть в наличии

Артикул: LLEVO0010

3390
 • 3390 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 10 кг, 10 кг
Виробник Litokol
Витрата 2 - 5 кг/м.кв
Застосування Для укладання керамограніта, керамічної плитки, мармуру, мозаїки та клінкеру на різні поверхні
Країна Італія
Все характеристики

Доставка по Киеву и Украине
Наличными, безналичными, картой
Обмен/возврат в течение 14 дней
Скидка каждому клиенту

Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Litoelastic - реактивний двокомпонентний поліуретановий клей для монтажу всіх існуючих матеріалів на всі поверхні. Клас R2.

Компонент А - пастоподібний склад білого кольору, складається з епоксидно-поліуретанових смол, інертних наповнювачів і органічних добавок. Упакований в пластикове відро.

Компонент В - каталізатор органічного походження з додаванням волокон. Упакований в пакет, який вкладається в банку з компонентом А.

Переваги:
 1. висока еластичність;
 2. водонепроникність і морозостійкість;
 3. висока адгезія до основ;
 4. стійкість до деформацій, не схильний до утворення тріщин;
 5. не дає ефекту фарбування на керамічній плитці або на плитці з каменю з пористою структурою;
 6. запобігає виникненню деформацій в плитках з нестабільних порід каменю або агломератів;
 7. не дає усадки при висиханні.
Класифікація за EN 12004:

Litoelastic: клас R2T (покращений реактивний клей з нульовим вертикальним ковзанням).

Галузь застосування:

Призначений для внутрішньої і зовнішньої, підлоговоъ та настынноъ одночасної гідроізоляції і облицювання, в тому числі на еластичні і вібруючі поверхні, а також в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, в цивільному і промисловому будівництві.

Застосовується для облицювання будь-яким видом керамічної плитки, керамогранітом, мозаїкою з різних матеріалів (скляна, металева, кам'яна, дерев'яна, комбінована) і натуральним каменем, в тому числі нестійкими до вологості, такими як: зелений мармур, камінь «Серена», сланець.

Рекомендовані поверхні:
 1. бетон, газобетон, цегляні стіни і перегородки;
 2. цементні і ангідрітні стяжки;
 3. стяжки з Litocem / Litocem Pronto;
 4. цементні або цементно-піщані штукатурки;
 5. цементні стяжки з підігрівом;
 6. гіпсокартон, гіпсоволокнисті лист, гіпсові панелі, гіпсова штукатурка;
 7. підлогові або настінні покриття зі старої плитки;
 8. поверхні, оброблені гідроізоляцією ;
 9. метал, ДСП, фанера, ПВХ, дерево, гума, лінолеум.
Нанесення:

Клей наноситься безпосередньо на основу за допомогою зубчатого шпателя. Розмір зубців шпателя підбирається в залежності від формату облицювальної плитки і повинен забезпечувати покриття зворотної сторони плитки клеєм на 65 - 70% при внутрішніх, і на 100% при зовнішніх роботах і при роботі з підлогами, схильній до руху або підвищених навантажень.

Для одночасної гідроізоляції і облицювання можна діяти двома способами:

1-й: На поверхню, за допомогою гладкого боку шпателя, нанести Litoelastic шаром 2 мм і відразу ж нанести додаткову кількість клею зубчастою стороною шпателя для рівномірного розподілу клею по поверхні. Клей повинен повністю покривати поверхню шаром товщиною мінімум 1 мм. Укласти плитку по свіжому клейовому шару. Під час укладання плитки необхідно дотримуватися товщини клейового шару під плиткою близько 1мм.

2-й: Нанести Litoelastic на поверхню гладкою стороною зубчастого шпателя шаром мінімум 1 мм. Дати йому висохнути. Після того як поверхня стане придатною для ходіння (не пізніше ніж через 24 години), нанести свіжий шар Litoelastic на поверхню зубчатим шпателем і виконати укладання плитки.

Перед застосуванням ознайомитися з технічною картою продукту.


Основные характеристики

Вага / об'єм 10 кг, 10 кг
Виробник Litokol
Витрата 2 - 5 кг/м.кв
Застосування Для укладання керамограніта, керамічної плитки, мармуру, мозаїки та клінкеру на різні поверхні
Країна Італія
Морозостійкість Так
Початок експлуатації Через 7 днів
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Температура експлуатації Від -40 до +100 °C
Температура застосування Від +10 до +35°C
Тип товару Реактивний клей
Час відкритого шару 50 хвилин
Час витримки перед затиранням 24 години
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.