Набір трафаретів Litokol Тварини (STNDCR12), Без кольору

Код товара: 6144-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+222

2454
  • 2454 грн.


Краткие характеристики
Виробник Litokol
Застосування Для створення рельєфних і тематичних декорів
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх робіт, Для декорування
Розмір 21x29.7, 15x21
Все характеристики

Доставка по Киеву и Украине
Наличными, безналичными, картой
Обмен/возврат в течение 14 дней
Скидка каждому клиенту

Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

StenDecor - трафарет, розроблений компанією Litokol, для створення рельєфних і тематичних декорів. У процесі використання трафарети залишаються ідеально рівними, так як зроблені з міцного, пластичного матеріалу. Легко миються водою, їх можна використовувати повторно нескінченну кількість разів. Широка гамма зображень допоможе доповнити ваш інтер'єр цікавими елементами.

StenDecor був задуманий для прикраси в творчому та індивідуальному стилі будь-якого приміщення в будинку: кухні, вітальні, спальні та ванної кімнати. Представлений в різних тематичних колекціях: келихи, шеф-кухар і фрукти - для кухні; мушлі та листя - для ванної кімнати або для житлової зони; гардероб - для спальної зони. Кожна колекція містить 1 загальне тематичне зображення (формат 42х15 см), 3 окремих зображення (21х15 см) товщиною в 1 мм, 3 окремих зображення (21х15 см) товщиною в 0,2 мм. Трафарети тварин - для дитячої кімнати. У наборі: 4 окремих зображення двох форматів (21х15 см і 29,7х21 см) товщиною 1 мм. Пропонується розмістити тварин один над іншим, щоб вийшло барвиста і весела прикраса, яка розвивається і змінюється в часі.

Всі сім колекцій трафаретів можуть бути використані в різних поєднаннях, що дозволяє виконати необмежену кількість варіантів декорування. Декорування з використанням трафаретів StenDecor можливо по керамічним і металевим поверхням, а також штукатурці, виконаній матеріалом Starlike Decor.


Основные характеристики

Виробник Litokol
Застосування Для створення рельєфних і тематичних декорів
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх робіт, Для декорування
Розмір 21x29.7, 15x21
Тип товару Набір трафаретів
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.