Набір для відновлення і полірування Litokol Restoration Kit для мармуру, (2 флакона+2 войлака 100х100 мм) (SR0500001), Без кольору

Код товара: 6255-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+414

2196
  • 2196 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Для реставрації мармурових і полірованих вапняних поверхонь
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Набір Restoration Kit

Набір Restoration Kit для відновлення поверхонь із серії Faber каталогу продукції відомого італійського виробника будівельних матеріалів Litokol. Продукт призначений для обробки мармуру, агломератів, вапняку. Набір складається з двох складів: Honing Cream і Polishing Cream. Розроблено для реставрації мармурових і полірованих вапняних поверхонь, пошкоджених внаслідок агресивного кислотного впливу. Honing Cream - густа рідина для полірування вручну подряпин і глибоких пошкоджень на стільницях, підвіконнях та інших поверхнях з мармуру. Polishing Cream - склад для догляду за поверхнями з мармуру, що піддаються інтенсивному навантаженню, а також для полірування пошкоджених поверхонь. Відновлює блиск на поверхні і надає стійкість до пішохідного навантаження. Упаковка: флакон 250 мл + флакон 250 мл. Витрата: залежить від застосування.


Основные характеристики

Вага / об'єм 1 л
Виробник Litokol
Застосування Для реставрації мармурових і полірованих вапняних поверхонь
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Тип товару Набір для відновлення і полірування
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.