Хрестики для швів Litokol упаковка 1000 шт 1 мм (DST1000.1C), Білий

Код товара: 6231-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+364

636
  • 636 грн.


Краткие характеристики
Виробник Litokol
Застосування Для укладання кахельної плитки і дозволяють закласти потрібний розмір міжплиточних швів
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх робіт
Тип товару Хрестики для швів
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Хрестоподібні розпірки

Пластикові хрестоподібні розпірки призначені для укладання кахельної плитки і дозволяють закласти потрібний розмір міжплиточних шва. Правильне їх використання робить шви рівними, однакової ширини, а плитки всі строго паралельними і перпендикулярними по відношенню один до одного. Хрестики розрізняються своєю товщиною і, як це не дивно, формою. Але функція у всіх одна - створити товщину шва між плитками.

Товщина використовуваного хрестика насамперед залежить від якості плитки, правильніше від її геометрії і збіги розміру всіх плиток між собою.

Оптимальний розмір хрестика для настінної плитки і плитки для підлоги це 1,5-2мм. З такими хрестиками можна укласти практично будь-яку плитку. Більш товстий шов (2,5-3мм) можна використовувати при укладанні дешевого підлогового гресу (керамограніта) тільки тому, що розмірність його дуже сильно кульгає і тонше хрестик використовувати просто не можна. Також товстий шов може мати місце, якщо він задуманий по дизайн-проекту, як, припустимо, при укладанні травертину - 5мм.

Кількість хрестиків в наборі: 1000 штук. Ширина формованого міжплиточного шва: 1 мм.


Основные характеристики

Виробник Litokol
Застосування Для укладання кахельної плитки і дозволяють закласти потрібний розмір міжплиточних швів
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх робіт
Тип товару Хрестики для швів
Ширина 1 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.