Губка Litokol з целюлози для прибирання епоксидних затерли 190x120x40 мм (291OVALE), Жовтий

Код товара: 6225-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+351

461
  • 461 грн.


Краткие характеристики
Виробник Litokol
Висота 40 мм
Довжина 190 мм
Застосування Для очищення слідів клею та цементої затирки
Країна Італія
Все характеристики

Доставка по Киеву и Украине
Наличными, безналичными, картой
Обмен/возврат в течение 14 дней
Скидка каждому клиенту

Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Губка Litokol з целюлози для прибирання епоксидних затирок

Губка від відомого італійського виробника будівельних матеріалів Litokol призначена для фінішної прибирання керамічних поверхонь від епоксидних затирок. Особливість текстури матеріалу, з якого виготовлена губка, допомагає ефективно очищати поверхні від залишків будівельних сумішей, що мають епоксидну основу. Виконана з міцного високоякісного матеріалу, що гарантує довговічність її використання. Розміри: 19х12х4 см.


Основные характеристики

Виробник Litokol
Висота 40 мм
Довжина 190 мм
Застосування Для очищення слідів клею та цементої затирки
Країна Італія
Матеріал Целюлоза
Призначення Для внутрішніх, Зовнішніх робіт
Розмір 190x120x40
Тип товару Губка
Ширина 120 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.