Грунтовка Litokol Primer X94 2 кг (X940002), Без кольору

Код товара: 6089-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+106

468
  • 468 грн.


Краткие характеристики
В'язкість 10 - 30 мПа
Вага / об'єм 2 кг
Виробник Litokol
Витрата 100 - 200 гр./ м.кв
Застосування Для обробки бетонних та гіпсових поверхонь
Все характеристики

Доставка по Киеву и Украине
Наличными, безналичными, картой
Обмен/возврат в течение 14 дней
Скидка каждому клиенту

Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Ґрунтувальні суміші Litokol - це сучасні високоякісні склади, що володіють цілим рядом незаперечних переваг. Ґрунтувальні суміші для вирівнювання поверхонь легко наносяться, економічні, надзвичайно ефективні.

Primer X 94 ― грунтовка для обробки штукатурних поверхонь перед укладанням керамічної плитки на цементні клеї, а також для підвищення адгезії перед нанесенням штукатурних розчинів, вирівнюючих складів, цементних покриттів на поглинаючі поверхні.

Опис:

Грунтовка у вигляді водної дисперсії синтетичних смол. Світло-зелений колір продукту полегшує визначення вже оброблених ділянок поверхні. Завдяки своїм характеристикам знижує рівень поглинання поверхні; збільшує час нанесення цементної штукатурки; запобігає утворенню усадочних тріщин; підвищує рівень адгезії різних типів обробки; запобігає хімічній реакції між штукатуркою і цементом, що міститься в клеях для плитки, в результаті якого утворюється сіль, звана «вицвіт водного сульфату», що є основною причиною відставання керамічних плиток від поверхні штукатурки.

Підготовка основи:

Поверхні призначені для обробки повинні бути сухими, досить витриманими, міцними, очищеними від слідів фарби, масел, жирів, воску і інших речовин, які можуть перешкоджати адгезії. Перед нанесенням грунтовки перевірити влагометром вміст залишкової вологості в основі. Для цементно-піщаних та бетонних основ вологість не повинна перевищувати 3%, для гіпсових і ангідрітних - не більше 0,5%.

Нанесення:

Перед застосуванням необхідно злегка збовтати каністру. Продукт наноситься за допомогою валика або плоскої кисті рівномірно на всю поверхню. Подальші роботи виконуються після повного висихання грунтовки, близько 2 годин при температурі + 23°C, попередньо проконтролювавши рівень міцності і затвердіння шляхом нанесення подряпин. У разі використання праймера на штукатурні поверхні в якості ізолюючого складу для укладання керамічної плитки на цементні клеї, продукт наносити не розбавляючи.

Якщо продукт застосовується для підвищення рівня адгезії при нанесенні штукатурних розчинів, вирівнюючих складів і ін. Його необхідно розбавити водою в пропорції 1:1 або 1:2 відповідно до рівня поглинання поверхні. У разі високого рівня поглинання грунтовка наноситься в два шари. Другий шар наноситься після висихання першого, приблизно через 2 години.


Основные характеристики

В'язкість 10 - 30 мПа
Вага / об'єм 2 кг
Виробник Litokol
Витрата 100 - 200 гр./ м.кв
Застосування Для обробки бетонних та гіпсових поверхонь
Зовнішній вигляд Рідина
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх робіт
Твердий залишок 19 - 21%
Температура експлуатації Від -5 до +80 °C
Температура застосування Від +5 до +35 °C
Тип товару Ґрунтовка
Час висихання шару 2 години при t 23°C
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.