Гідроізоляція Litokol Hidroflex однокомпонентний склад, 10 кг (HFL0010), Без кольору

Бесплатная доставка по Киеву!
Код товара: 6099-13

Есть в наличии

Артикул: 909016128

2064
 • 2064 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 10 кг
Виробник Litokol
Застосування Гідроізоляція поверхонь стін і підлоги всередині приміщень перед керамічним облицюванням
Зовнішній вигляд Текуча паста
Країна Італія
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Hidroflex - гідроізоляція для внутрішніх робіт. Однокомпонентна, готова до застосування, паста без розчинників на основі водної дисперсії синтетичних смол і інертних наповнювачів добірної фракції.

Переваги:
 1. висока еластичність, зберігається при температурі від -30 0С до +100 0С;
 2. витримує будь-які конструктивні навантаження, зумовлені зміною температур і вібраціями;
 3. висока стійкість до вимиваючої дії води;
 4. матеріал тиксотропний, легко наносити на стіни.

Продукт пройшов випробування в Шведському Національному Інституті досліджень і випробувань SP (відповідає нормам Per) і в VTT Фінляндії (сертифікат № С21 / 02).

Область застосування:

Призначений для гідроізоляції поверхонь стін і підлоги всередині приміщень. Застосовується, як:

 1. Гідроізоляція в ванних кімнатах і душових кабінах перед укладанням плитки на поверхні різного походження, такі як: цементні стяжки, штукатурка на цементній або гіпсовій основі, гіпсокартонні і дерев'яні панелі, бетон.
 2. Гідроізоляція основ в кухнях або робочих поверхонь перед укладанням керамічної плитки.
 3. Еластична мембрана проти утворення тріщин перед керамічним облицюванням з метою виключення розповсюдження тріщин на поверхні.
Основи:
 1. цементні стяжки;
 2. штукатурки на цементній або гіпсовій основі;
 3. гіпсокартонні і дерев'яні панелі;
 4. бетон.
Нанесення:

Продукт наноситься плоскою кистю, валиком або гладким шпателем на поверхню, попередньо оброблену Primer F. Hidroflex рекомендується наносити в два перехресних шари з розрахунку 1,3 кг / м2. Другий шар наноситься на висохлий перший (приблизно через 2 години при t + 23 ° C). Загальна товщина двох шарів повинна бути не менше 1 мм.

Для забезпечення високої герметичності і довговічності гідроізоляції кутові стики стін, стики «стіна - підлога», зливи і випуски труб повинні бути закладені з допомогою ізоляційного матеріалу Litoband (стрічка, кути, квадрати ). Litoband укладається під час нанесення Hidroflex, між першим і другим шарами.


Основные характеристики

Вага / об'єм 10 кг
Виробник Litokol
Застосування Гідроізоляція поверхонь стін і підлоги всередині приміщень перед керамічним облицюванням
Зовнішній вигляд Текуча паста
Країна Італія
Матеріал на основі синтетичних смол
Морозостойкость Так
Призначення Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
Тип товару Гідроізоляція
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.