Гідроізоляція Litokol Elastocem A цементна суміш (компонент A), 24 кг (ELST0024), Без кольору

Бесплатная доставка по Киеву!
Код товара: 6097-13

Есть в наличии

Артикул: 909016122

2286
  • 2286 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 24 кг
Виробник Litokol
Застосування Для гідроізоляції плавальних басейнів, терас, балконів, ванних кімнат і душових
Зовнішній вигляд Порошок
Країна Італія
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Elastocem - цементна двокомпонентна еластична гідроізоляційна суміш. Компонент А - суха частина на основі цементу, інертних наповнювачів і спеціальних добавок. Компонент В - рідина, складається з високо-еластичної вододисперсний синтетичної смоли. Обидва компоненти розфасовані в необхідній пропорції: 24 + 8 кг.

Переваги:
  1. висока еластичність і водовідштовхувальні властивості;
  2. пластичний текучий розчин, легко наноситься на горизонтальні і вертикальні поверхні;
  3. висока адгезія з бетоном, будь-якою цементною основою, а також невсмоктуючими поверхнями, такими як: керамічна плитка; натуральний полірований камінь; ПВХ; лінолеум;
  4. висока стійкість до вуглекислого газу, хлоридів і сульфатів.
Область застосування:
  1. Гідроізоляція внутрішніх і зовнішніх, підлогових і настінних цементних основ перед укладанням керамічної плитки, натурального каменю в ванних кімнатах, душових кабінах, на балконах, терасах, в басейнах.
  2. Пристрій еластичного водовідштовхувального шару по стінах біля землі, фундаментів і затирка мікротріщин на штукатурці.
  3. Еластична шпаклівка конструкцій, схильних до деформації під навантаженням.
  4. Еластична шпаклівка внутрішніх поверхонь з кераміки, ПВХ, лінолеуму і т.д. перед подальшим облицюванням керамічною плиткою, натуральним каменем на цементний клей.
  5. Гідроізоляція резервуарів для зберігання питної води.

Основные характеристики

Вага / об'єм 24 кг
Виробник Litokol
Застосування Для гідроізоляції плавальних басейнів, терас, балконів, ванних кімнат і душових
Зовнішній вигляд Порошок
Країна Італія
Максимальна товщина загального шару 2 мм
Матеріал на основі цементу, інертних наповнювачів і спеціальних добавок
Морозостойкость Так
Призначення Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
Температура експлуатації Від -20 до +80 °C
Температура застосування Від +8 до +35°C
Тип товару Гідроізоляція
Час між шарами 3 - 4 години при t +23 °C
Час очікування перед облицюванням 5 днів
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.