Гідроізоляційна стрічка Litokol Litoband TAPE R10 поліпропіленова 10 м (LBND0010/), Сірий

Код товара: 6124-13

Есть в наличии

Колір: Сірий 
Артикул: 909016176

1518
  • 1518 грн.


Краткие характеристики
Виробник Litokol
Довжина 10 м
Застосування Гідроізоляційна стрічка для кутових примикань в ванних кімнатах, душових, туалетах, великих кухнях
Країна Італія
Матеріал Неткане полотно поліефірне
Все характеристики


Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Litoband є стрічки, кути і квадрати з водовідштовхувального поліпропіленового полотна. Застосовуються спільно з матеріалами Hidroflex, Elastocem і Coverflex при створенні гідроізоляційного покриття у вологих приміщеннях і при зовнішніх роботах, таких як: ванні кімнати; душові; кухні; балкони та тераси.

Переваги:
  1. водо- і паронепроникність;
  2. висока еластичність;
  3. стійкість до впливу кислот, лугів і соляних розчинів.
Область застосування:

Дозволяє виконувати довговічну і еластичну гідроізоляцію кутових і стикових з'єднань при влаштуванні керамічних облицювань на підлогах і стінах у вологих приміщеннях і при зовнішніх роботах:

  1. безперервна повна гідроізоляція кутів «стіна-стіна», «стіна-підлога»;
  2. гідроізоляція внутрішніх і зовнішніх кутів стін, а так же виступаючих елементів (колон, сходів і т.д.);
  3. герметизація випусків водопровідних труб, зливів, трапів та інших настановних виробів;
  4. еластична гідроізоляція компенсаційних швів на терасах, балконах.

Основные характеристики

Виробник Litokol
Довжина 10 м
Застосування Гідроізоляційна стрічка для кутових примикань в ванних кімнатах, душових, туалетах, великих кухнях
Країна Італія
Матеріал Неткане полотно поліефірне
Морозостойкость Так
Призначення Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
Тип товару Гідроізоляційна стрічка
Упаковка 10 м рулон
Колір Сірий 
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.