Гідроізоляційна мембрана Alpha Dam Thor тришарова 20x1.06 м (Alpha.Thor), Срібло

Код товара: 6108-13
Нет в наличии
Артикул: 909016

0.02
  • Снят с производства


Краткие характеристики
Виробник Alpha Dam
Водонепроникність Водонепроникна
Довжина 20 м
Загальна площа матеріалу в рулоні 21.2 м2
Застосування Для ізоляції фундаменту, для покриття плоских дахів-класичних, інверсійних, баластних, терас, балконів та з озелененням
Все характеристики


Alpha Dam вже більше 10 років виробляє професійні гідроізоляційні і противовологі матеріали для будівництва. До 2008 року основним продуктом була горизонтальна ізоляція з поліетилену. Протягом 5 років компанії вдалося зайняти міцну позицію на ринку вологої ізоляції в Європі.

Сьогодні домінуюча діяльність - виробництво інноваційних продуктів для ізоляції будівель. Фахівцям Alpha Dam вдалося розробити і запустити багато привабливих продуктів для ізоляції фундаментів, стін і дахів.

Для виробництва продукції використовуються передові технології, за допомогою яких об'єднують різні матеріали з продуктами, які об'єднують ряд корисних властивостей.

Інновація є основною метою при створенні нового продукту. Компанія прагне зробити нові продукти краще існуючих на ринку, задовольняти високі вимоги підрядників на будівельному майданчику і безпечні для людей і навколишнього середовища.

Обладнання і системи, що використовуються у виробничих лініях, є нестандартними. Більшість з них розроблені і часто також виготовляються для власного виробництва продукції.

AlphaTor - тришарова гідроізоляційна EPDM мембрана на основі вулканізірованого каучуку, який містить термопластичні поліолефіни, для спайки полотен гарячим повітрям та армована скловолокном.

AlphaThor - міцна і стабільна гідроізоляційна мембрана. Верхній шар дуже стійкий до ультрафіолетового випромінювання і озонорезистентний. Ядро посилено скловолоконною сіткою, нижній шар закритий спеціальним захисним покриттям. Загалом створюється міцний, високоеластичний, стійкий верхній шар гідроізоляції.

AlphaThor може бути механічно закріплений практично на будь-який підкладці і також може бути прикріплений до клею різних поверхонь, на плоских дахах, терасах і балконах. AlphaThor ідеально підходить для нових і для ремонту старих шарів гідроізоляції. Товщина мембрани AlphaThor 1.3 мм. Внутрішній шар склопластику надає мембрані унікальну міцність на розрив і стабільність розмірів навіть в екстремальних погодних умовах.

AlphaThor можна легко і надійно комбінувати при зварюванні мембранних смуг гарячим повітрям. Таким чином, ми отримуємо водонепроникну і безпечну гідроізоляцію.

Переваги AlphaThor:

  • спосіб укладання, з'єднання і обробки, аналогічний ПВХ-мембранам і мембранам
  • з'єднання стрічок зварюванням гарячим повітрям
  • мембрана повністю або частково пов'язана з підкладкою
  • використання простих інструментів
  • дуже висока стійкість до механічних пошкоджень, що важливо при складанні на діафрагмі
  • мембрану можна укладати при дуже низьких температурах

Основные характеристики

Виробник Alpha Dam
Водонепроникність Водонепроникна
Довжина 20 м
Загальна площа матеріалу в рулоні 21.2 м2
Застосування Для ізоляції фундаменту, для покриття плоских дахів-класичних, інверсійних, баластних, терас, балконів та з озелененням
Кількість рулонів на піддоні 24 шт
Країна Польща
Міцність з'єднань мембрани до основи, N/50 мм поздовжня ≥237, поперечна ≥263
Міцність з'єднань мембрани на відривання, N/50 мм поздовжня ≥203, поперечна ≥198
Матеріал Резина
Морозостойкость Так
Поверхность Профільована
Призначення Для покрівлі
Прямолінійність ≤ 30/10 - пм
Реакція на вогонь (EN), клас Е
Розмір 1.06х20 м
Тип товару Гідроізоляційна мембрана
Товщина 1.3 мм
УФ стабільність 50 років
Ширина 1.06 м
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.