Добавка до затирки Litokol Starlike Copper 200 г (STRCPP0200), Мідь

Код товара: 6009-13

Есть в наличии

Колір: Мідь 
Артикул: 909016+5

2856
  • 2856 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 200 г
Виробник Litokol
Ефект Колір міді
Застосування Для зміни зовнішнього вигляду швів і отримання нових оптичних ефектів
Країна Італія
Все характеристики

Доставка по Киеву и Украине
Наличными, безналичными, картой
Обмен/возврат в течение 14 дней
Скидка каждому клиенту

Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Litokol Starlike Copper - добавка, яка є додатковим компонентом для епоксидного двокомпонентного складу Starlike, замішується з кольором Нейтральний с.340, і утворює ексклюзивний металізований ефект.

Декоративні добавки Starlike Finishes служать для зміни зовнішнього вигляду швів і отримання нових оптичних ефектів. Добавки призначені для змішування з епоксидними складами Litochrom Starlike і з поліуретановим складом Starlike Monomix. Ефекти, отримані за допомогою добавок, будуть більш вираженими при природному або штучному освітленні.

Starlike Finishes застосовуються в якості декоративних добавок в Litochrom Starlike / Starlike Monomix при затирання швів підлоги та стін внутрішнього облицювання, декорування стін, в тому числі: в ванних кімнатах, кухнях, виставкових залах, магазинах, в елементах інтер'єру і т. д.

Добавки Starlike Finishes використовуються при затиранні швів підлоги та стін облицювання з мозаїки (скляної, керамічної, металевої, дерев'яної), керамограніта, клінкеру, натурального каменю, агломерату. Starlike Finishes можуть застосовуватися в якості декоративних добавок в фінішне покриття Starlike Decor. Для професійного застосування.


Основные характеристики

Вага / об'єм 200 г
Виробник Litokol
Ефект Колір міді
Застосування Для зміни зовнішнього вигляду швів і отримання нових оптичних ефектів
Країна Італія
Морозостійкість Так
Призначення Для внутрішніх робіт
Тип товару Добавка до затирки
Колір Мідь 
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.