Дисперсійний клей Litokol LK78 Universal на основі акрилу для настінного і підлогового облицювання, 2.5 кг (LK7802.5), Без кольору

Код товара: 6129-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+187

384
  • 384 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 2,5 кг, 2,5 кг
Виробник Litokol
Витрата Плитка: 1,5 - 3 кг/м. кв, ізоляційні матеріали: 0,8-2,5 кг/м. кв
Застосування Для внутрішнього підлогового і настінного керамічного облицювання плиткою невеликого формату
Країна Італія
Все характеристики

Доставка по Киеву и Украине
Наличными, безналичными, картой
Обмен/возврат в течение 14 дней
Скидка каждому клиенту

Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Universal LK78 - клей білого кольору на основі водної емульсії синтетичних смол, інертних наповнювачів і органічний добавок.

Переваги:

Продукт готовий до використання і не вимагає додаткової підготовки.

Класифікація по EN 12004:

Adesivo Universale LK78: клас D1E (базовий дисперсійний клей із збільшеним часом відкритого шару).

Область застосування:

Призначений для внутрішньої підлоги та стін керамічнго облицювання плиткою невеликого формату (до 25х25 см). Застосовується так само для внутрішнього облицювання стін, підлог і стель полістироловими панелями, скловатою, мінералватой, шумопоглинаючими і пінополіуретановими панелями по всмоктуючих поверхнях.

Рекомендовані основи:
  1. цементні стяжки і штукатурки;
  2. стяжки із Litocem / Litocem Pronto;
  3. бетон;
  4. збірний залізобетон;
  5. штукатурка на основі гіпсу.

    Поверхні повинні бути сухими, рівними, міцними, мати достатні несучі здібності. Поверхні повинні бути попередньо очищені від різного роду забруднень, пилу, слідів жиру, масел, фарб і будь-яких речовин, що послаблюють адгезивну здатність клею.

    Нанесення:

Наноситься клей безпосередньо на основу за допомогою зубчатого шпателя. Розмір зубців шпателя підбирається в залежності від формату облицювальної плитки і повинен забезпечувати покриття зворотної сторони плитки клеєм на 65 - 70%.

Перед застосуванням ознайомитися з технічною картою продукту.


Основные характеристики

Вага / об'єм 2,5 кг, 2,5 кг
Виробник Litokol
Витрата Плитка: 1,5 - 3 кг/м. кв, ізоляційні матеріали: 0,8-2,5 кг/м. кв
Застосування Для внутрішнього підлогового і настінного керамічного облицювання плиткою невеликого формату
Країна Італія
Морозостійкість Ні
Початок експлуатації Через 7-10 днів
Призначення Для внутрішніх робіт
Температура експлуатації Від -30 до +90 °C
Температура застосування Від +5 до +35 °C
Тип товару Дисперсійний клей
Час відкритого шару 30 хвилин
Час витримки перед затиранням 24 години
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.