Дисперсійний клей Litokol Litoacril для плитки Клас D1T, 5 кг (LA2010005), Білий

Код товара: 6132-13

Есть в наличии

Артикул: 909016+194

492
  • 492 грн.


Краткие характеристики
Вага / об'єм 5 кг
Виробник Litokol
Застосування Для укладання будь-якого типу керамічної плитки на підлогу і стіни всередині приміщень
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх робіт
Все характеристики

Доставка по Киеву и Украине
Наличными, безналичными, картой
Обмен/возврат в течение 14 дней
Скидка каждому клиенту

Litokol - італійський виробник керамічної плитки і товарів для будівництва. Litokol почав свою роботу з виробництво клею для укладання керамічної плитки в 1968 році. Після десятиліть продаж продукції Litokol в національному і міжнародному масштабі зміцнився завдяки цілому ряду продуктів і послуг, які удосконалювалися поступово з ростом структури компанії.

Litokol сьогодні являє собою велике підприємство, де розташовані власні автоматизовані виробничі лінії, лабораторії, склад з автоматичним комплектуванням, навчальний центр, демонстраційний зал і офіси для комерційної та адміністративної структури.

Процес поступової інтернаціоналізації привів до того, що сьогодні Litokol реалізовує 80% від свого виробництва майже в ста країнах світу. Також компанія представлена в 4 країнах комерційними компаніями або виробничими потужностями.

Litokol володіє відмінно оснащеною лабораторією, завдяки якій здійснюється скрупульозний контроль якості, проводяться інтенсивні дослідження і розробки. Лабораторія укомплектована всім необхідним для виконання випробувань будь-якого роду.

Як в Італії, так і за кордоном, виробництво розділене по лініях продукції і постійно оновлюється сучасними та інноваційними системними рішеннями. На двох заводах в Рубьере, в даний час працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв, лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike: обладнання нового типу, яке вимагає мінімального втручання оператора.

Litoacril La201 - дисперсійний, готовий до застосування, клей білого кольору на основі водної емульсії синтетичних смол, інертних наповнювачів і органічний добавок.

Переваги:
  1. готовий до використання, не вимагає додаткової підготовки;
  2. нульове вертикальне сповзання.
Класифікація за EN 12004:

Litoacril LA201: клас D1T (базовий дисперсійний клей з нульовим вертикальним ковзанням).

Галузь застосування:

Призначений для укладання будь-якого типу керамічної плитки на підлогу і стіни всередині приміщень. Застосовується так само для внутрішнього облицювання стін, підлог і стель полістироловими панелями, скловатою, мінералватою, шумопоглинаючими і пінополіуретановими панелями по всмоктуючих поверхнях.

Рекомендовані поверхні:
  1. цементні стяжки;
  2. стяжки з Litocem / Litocem Pronto;
  3. цементні штукатурки;
  4. бетон;
  5. гіпсова штукатурка.
Нанесення:

Наноситься клей безпосередньо на основу за допомогою зубчатого шпателя. Розмір зубців шпателя підбирається в залежності від формату облицювальної плитки і повинен забезпечувати покриття зворотної сторони плитки клеєм на 65 - 70%.

Перед застосуванням ознайомитися з технічною картою продукту.


Основные характеристики

Вага / об'єм 5 кг
Виробник Litokol
Застосування Для укладання будь-якого типу керамічної плитки на підлогу і стіни всередині приміщень
Країна Італія
Призначення Для внутрішніх робіт
Тип товару Дисперсійний клей
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.